Warsztaty saksofonowe


STRONA GŁÓWNA - WARSZTATY -  

Dnia 25 lutego 2011 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty saksofonowe, które prowadził Pan Paweł Gusnar – wykładowca na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. Kiejstuta i Grażyny Bacewiczów w Łodzi. Jako jeden z nielicznych saksofonistów z powodzeniem łączy działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej. Rocznie daje kilkadziesiąt koncertów zarówno jako solista jak i kameralista występując w wielu miastach w kraju i zagranicą. W zorganizowanych warsztatach uczestniczyli nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również młodzież z innych szkół muzycznych. Zajęcia odbywały się w toku indywidualnym, jako lekcje otwarte dla uczniów i słuchaczy.

Tego samego dnia w godzinach wieczornych odbył się recital w wykonaniu Pawła Gusnara, któremu akompaniowała Bogna Dulińska.

(Robert Staśkowiak)

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: