Relacja z Katarzynek


STRONA GŁÓWNA - WYDARZENIA -  

24 listopada – długo wyczekiwana data. To przeddzień imienin naszej Pani Dyrektor. Jest to okazja do świętowania, stąd Katarzynki – niepowtarzalna i jedyna tego typu impreza w naszej szkole.
O 1700 zaczęły się wielkie przygotowania. Wszyscy zostali zaangażowani do prac tak, że w małej kuchence powstał profesjonalny catering. O 1900 w Sali Kameralnej impreza zaczęła się dość nietypowo. Po złożeniu życzeń naszym Solenizantkom – Pani Dyrektor i Pani Katarzynie Szcześniak specjalnie stworzony zespół w składzie: Mateusz Walczak (wokal i puzon), Mateusz Kaczmarek (fortepian), Krzysztof Kapelańczyk (kontrabas), Jakub Ciszewski (perkusja) wykonał piosenkę, której tekst jest zamieszczony powyżej. Warto dodać, że autorem tekstu jest Mateusz Walczak.
Choć na początku było nas niewiele frekwencja z minuty na minutę wzrastała do ok. 50 osób. Byli z nami również opiekunowie: p. Wojciech Musiał i p. Jacek Piekielny. Imprezę od strony muzycznej poprowadził Łukasz Ludwik Ludwicki.Ogromne podziękowania należą się Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu „Tryton”, które sfinansowały naszą imprezę.

Wspomnienia pozostaną na długo. Mamy jednak nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się zorganizować tak wspaniałą imprezę.

Małgorzata Piotrowska

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: