Święto szkoły muzycznej pod basztą Dorotką


STRONA GŁÓWNA - WYDARZENIA -  

W niedzielę 9.06.2013 r., w ramach Kaliskiego Święta Smaków, pod Basztą „Dorotką” miała miejsce rozbudowana prezentacja naszej Szkoły zatytułowana „Państwowa Szkoła Muzyczna Kaliszanom w dniu ich święta”.

Zaprezentowaliśmy wszystko, co mamy najlepsze, od solowych występów najmłodszych adeptów sztuki muzycznej – uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Stowarzyszenia „Tryton” (metoda „Suzuki”) – aż po występy zespołów : orkiestr i chórów, zarówno Szkoły I jak i II stopnia. Słuchacze mogli podziwiać prezentacje wszystkich instrumentów oraz głosów w najróżniejszych konfiguracjach. Pierwszą część koncertu, która trwała w godzinach 11.00 – 13.00 prowadziła p. Izabela Pinczewska. Zaś drugą od 14.30 do 17.00 p. Magdalena Miśkiewicz. Mimo niesprzyjającej prognozy udało się nam też załatwić dobrą pogodę z kilkoma kroplami deszczu po południu.

Reasumując – należy podkreślić, iż wszystko udało się znakomicie i trzeba mieć nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia na stałe zagoszczą w kalendarzu Szkoły przyczyniając się do szerokiej popularyzacji naszej oferty edukacyjnej.

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: