Warsztaty saksofonowe prowadzone przez Oto Vrhovnika – galeria


STRONA GŁÓWNA - WYDARZENIA -  

5 kwietnia odbyły się w naszej szkole niezwykłe warsztaty saksofonowe. Prowadzone były one przez Oto Vrhovnika, profesora saksofonu na Uniwersytecie Muzyki i Sztuki Dramatycznej w Wiedniu. Muzyk zaskoczył nas swoim temperamentem. Zaraźliwym entuzjazmem wprowadził wspaniałą atmosferę podczas zajęć, jednocześnie mając na uwadze każdy szczegół gry naszych uczniów.

Z pewnością sporą atrakcją, zarówno dla młodych saksofonistów jak i pedagogów, była okazja spróbowania gry na saksofonie basowym.

Po warsztatach w klubie Komoda Club Residence w Kaliszu, odbył się koncert Orkiestry Saxofonissimo pod batutą Oto Vrhovnika. Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii, w której znajdują się zdjęcia zarówno z warsztatów jaki i koncertu.

 

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: