Pan Sławomir Moch wyróżniony podczas XXIII Słupeckich Spotkań Muzycznych


STRONA GŁÓWNA - WYDARZENIA -  

Jak co roku, podczas Słupeckich Spotkań Muzycznych z powodzeniem reprezentowali naszą szkołę młodzi gitarzyści i akordeoniści. Jednak podczas 23 edycji imprezy doceniono nie tylko naszych uczniów, ale również jednego z pedagogów. Imponująca liczba laureatów podczas tegorocznych Spotkań w Słupcy oraz wysoki poziom artystyczny sprawiły, że zadecydowano się przyznać szczególne wyróżnienie – Nagrodę Burmistrza Miasta Słupcy i nadanie tytułu najlepszego nauczyciela klasy akordeonu spośród 26 nauczycieli. Zaszczytu tego dostąpił pan Sławomir Moch, którego uczeń Krzysztof Bondar, ponownie wrócił ze Słupcy z dyplomem.

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: