Festiwal Profesjonalistów w Kaliszu


STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI -  

Interesują Cię najnowsze technologie? Zastanawiasz się nad wyborem szkoły i kierunku kształcenia? Jesteś specjalistą i chcesz rozwijać swoją karierę? 6 i 7 kwietnia przyjdź do Hali Kalisz Arena na Festiwal Profesjonalistów!

Jedno wydarzenie – mnóstwo możliwości!

Festiwal Profesjonalistów to wydarzenie, za sprawą którego chcemy pokazać możliwości, jakie stwarza Ci kaliska przestrzeń dla profesjonalistów. Tworzą ją między innymi znakomite firmy klastra lotniczego i spożywczego, kaliskie szkoły. Przyjdź i poznaj je. Zajrzyj na ich stoiska, zobacz, czym się zajmują, jak pracują, z jakich technologii korzystają. I co najważniejsze – sprawdź, co mają Tobie do zaoferowania.

Świetna zabawa z techniką!

Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo ciekawostek. Dzieci będą zachwycone pokazami Centrum Nauki Kopernik, konkursami, doświadczeniami. Do tego zabawy edukacyjne Magic Lab, robotyka z Lego, pokazy maszyn i urządzeń, „Kosmos w kuchni”, pokazy chemiczne i fizyczne. Prezentacje rzemiosł i zawodów. Atrakcyjne stoiska wystawowe, maszyny i urządzenia!…Wszystko to wzbudzi zainteresowanie i dzieci, i dorosłych.

Oferty kształcenia

Wzbudzając ciekawość nauką, techniką, technologią chcemy przekonać młodych ludzi, że warto wybrać kształcenie zawodowe. Uczniowie podstawówek i klas gimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną kaliskich szkół zawodowych. Podczas festiwalu zobaczą, na czym w praktyce polega kształcenie na poszczególnych kierunkach. Stoisko pełne atrakcji zaprezentuje także Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu.

Oferty pracy

Do tego nie zabraknie prezentacji ofert pracy. Znajdą je na pewno specjaliści. Są oni poszukiwani przez innowacyjne firmy, reprezentujące między innymi przemysł produkcji spożywczej i lotniczy. Stoiska wystawowe przygotują firmy Wielkopolskiego Klastra Lotniczego, Klastra Spożywczego Południowej Wielkopolski i nie tylko… W Arenie pojawią się również oferty dla osób, które dotychczas zwykły odwiedzać kaliskie targi pracy.

Do zobaczenia!

Hala Kalisz Arena, 6 kwietnia w godzinach 9.00 – 15.00 / 7 kwietnia w godzinach 11.00 – 16.00.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.profesjonalisci.kalisz.pl

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: