IV Ogólnopolski drużynowy konkurs z kształcenia słuchu w Nadarzynie


STRONA GŁÓWNA - WYDARZENIA -  

W sobotę 16 marca 2019 r. uczniowie ostatnich klas cyklu sześcioletniego i czteroletniego PSM I st. w Kaliszu, wzięli udział w IV Ogólnopolskim Drużynowym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Nadarzynie. Naszą szkołę reprezentowały trzy dwuosobowe drużyny przygotowane przez nauczycieli sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych: Izabelę Pinczewską – Kubiak i Jacka Piekielnego.

  • drużyna I – Zuzanna Olszanowska, Adam Wójtowicz
  • drużyna II – Zofia Fabiniak, Piotr Piestrzyński
  • drużyna III – Agata Poziemska, Alicja Wróblewska

Drużyny I i II otrzymały wyróżnienie. 

Dziękujemy Stowarzyszeniu Tryton i Radzie Rodziców za finansowe wsparcie wyjazdu naszych uczniów na ten konkurs.

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: