Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 wciąż trwa! Nie zwlekaj, masz czas do 15 czerwca.


STRONA GŁÓWNA - WYDARZENIA -  

1 marca 2020 roku rozpoczęła się rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. Poniżej znajdują się wnioski kandydata oraz zaświadczenie lekarskie do pobrania.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadzamy możliwość składania wniosków o przyjęcie do PSM I lub PSM II stopnia drogą elektroniczną. Wypełnione i zeskanowane wnioski należy przysłać na adres e-mail: sekretariat.muzyczna@wp.pl. Wymagane zaświadczenia lekarskie będą mogły być dostarczone podczas przesłuchań/egzaminów lub w innym wyznaczonym terminie.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność wokalną zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego od lekarza rodzinnego, według załączonego poniżej wzoru.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność wokalną zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia kształcenia. Zaświadczenie powinno być wydane przez lekarza specjalistę w zakresie audiologii i foniatrii.

Kandydaci do PSM II st. na specjalność instrumentalną w zakresie gry na instrumentach dętych zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia kształcenia. Zaświadczenie powinno być wydane przez lekarza specjalistę w zakresie pulmonologii.

Jeśli nie macie Państwo dostępu do takich urządzeń jak drukarka czy skaner, wniosek można wypełnić pismem komputerowym. Edytowalne wersje wniosków są dostępne do pobrania poniżej. Miejsca, w których wymagany jest Państwa podpis, będą mogły być uzupełnione w późniejszym terminie.

Wnioski kandydata można składać do 15 czerwca 2020 r. 

Egzamin wstępny do Państwowej Szkoły Muzycznej II st. odbędzie się 20 czerwca 2020 roku o godzinie 10:00.

Badanie przydatności kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. odbędzie się w dniach 29-30 czerwca od godziny 15:00.

Szczegółowy harmonogram uwzględniający każdego kandydata, zostanie opublikowany na stronie po 15 czerwca.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące rekrutacji lub organizacji zajęć, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15 pod numerem telefonu: 62/757 16 86. 

Plik Wniosek kandydata do PSM I st. (136.4 KiB)

Plik Wniosek kandydata do PSM I stopnia (word) (51.5 KiB)

Plik Wniosek kandydata do PSM II st. (136.5 KiB)

Plik Wniosek kandydata do PSM II stopnia (word) (94.5 KiB)

Plik Zaświadczenie lekarskie dla kandydata do PSM I st. (51.6 KiB)

Plik REGULAMIN REKRUTACJI 2020 (108.8 KiB)

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: