Zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Harmonogram odbioru świadectw


STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI -  

Drodzy uczniowie

Dobiega końca kolejny rok szklony. Tym razem żegnamy okres bardzo szczególny i wyjątkowy. Rozpoczęliśmy go pięknymi uroczystościami stulecia naszej szkoły, a później potoczyła się codzienna, wspólna, twórcza praca, która zaowocowała tak wieloma znaczącymi sukcesami i nagrodami. Zdobywając je przyczynialiście się do podnoszenia renomy naszej szkoły w całym kraju, a nawet poza jego granicami.

Jesteście wyjątkowi, a swoje niesamowite zdolności wykazaliście w bardzo wielu aspektach życia nie tylko artystycznego, ale również społecznego, gdy z dnia na dzień przyszło nam uczyć się w warunkach, o których istnieniu nigdy wcześniej nie wiedzieliśmy. Zmuszeni do odpowiedzialnych zachowań wynikających z obostrzeń epidemicznych, pokazaliście niesamowitą klasę, kontynuując swoją codzienną naukę prowadzoną w trybie on-line. Wasza pracowitość, sumienność i odpowiedzialność może być wzorem dla innych.

Pozbawieni publiczności, bez możliwości demonstrowania swoich artystycznych osiągnięć udowodniliście, że na Was zawsze można liczyć. Dziękuję Wam serdecznie za Waszą spontaniczną i jakże kreatywną pomoc w procesie rekrutacji. Napawa mnie niezmierną dumą, że o tym jak wspaniale jest w kaliskiej szkole muzycznej, mówiliście do swoich rówieśników właśnie Wy, którzy codziennie podejmujecie dodatkowy trud związany ze zdobywaniem tak niezwykłych umiejętności.

Dziękuję Wam za mijający rok szkolny życząc wspaniałego wypoczynku wakacyjnego. Nieście w świat swój uśmiech i radość pokazując wartości, jakie towarzyszyć powinny przyszłym muzykom.

Zakończenie roku odbędzie się niestety w innej formie niż zwykle. Będziecie mogli odebrać swoje świadectwa według harmonogramu, który zamieszczamy poniżej. Zapamiętajcie te wyjątkowe okoliczności i w przyszłości z dumą wspominajcie, że uczyliście się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Henryka Melcera w Kaliszu, w czasach pandemii, wyrastając na utalentowanych i wspaniałych młodych ludzi.

Maria Pawelec
Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st.
im. H. Melcera w Kaliszu

Harmonogram odbioru świadectw promocyjnych
piątek, 26 czerwca 2020 r.

PSM II st.

 • godz. 11.45 kl. V
 • godz. 12.00 kl. IV
 • godz. 12.30 kl. III
 • godz. 13.00 kl. II
 • godz. 13.30 kl. I

PSM I st. cykl 4-letni

 • godz. 14.00 kl. IV
 • godz. 14.30 kl. III
 • godz. 15.00 kl. II
 • godz. 15.30 kl. I

PSM I st. cykl 6-letni

 • godz. 16.00 kl. I
 • godz. 16.30 kl. II

Przerwa

 • godz. 18.00 kl. III
 • godz. 18.30 kl. IV
 • godz. 19.00 kl. V
 • godz. 19.30 kl. VI

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: