Lista przyjętych do PSM I st. i PSM II st.


STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI -  

Lista przyjętych do Szkoły Muzycznej I stopnia

Akordeon

 

1.

Kaczkowski WiktorC6

 

Flet

 

1.

Spławska WiktoriaC4

2.

Podolak MajaC6

3.

Matczak MariaC6

 

Fortepian

 

 1 .

Jakóbek AntoninaC4

2.

Ratajczyk JuliaC6

3.

Rudowicz AnnaC6

4.

Tan NataliaC6

5.

Zimniak ZofiaC4

6.

Piątkowski MateuszC6

7.

Pawlak WeronikaC4

8.

Trzęsicka BarbaraC6

9.

Kostyra RóżaC6

10.

Adamiak MateuszC4

11.

Wieruszewska AntoninaC6

12.

Tomczyk ZuzannaC4

13.

Matczak NataliaC6

14.

MacniakWiktoriaC6

 

Gitara

 

1.Kocoń StanisławC4

2.

Kowalska LenaC6

3.

Kurp AleksanderC6

4.

Martyniuk ViktoriiaC6

 

Klarnet

 

1.

Zieliński WojciechC4

2.

Kurdyk NataliaC6

 

 

Kontrabas

 

1.Kaczmarek MariaC4

 

 

Obój

 

1.Klimczyk JuliaC4

 

Perkusja

 

1.

Gościmiński NikodemC4

2.

Płonka NikodemC6

3.

Gierłowska KajaC4

4.

Wieczorek GabrielaC4

5.

Kościelak MiłoszC4

 

Puzon

 

1.Ździś KamilC4

 

Skrzypce

 

1.

Miński JanC6

2.

Paceś WiktoriaC4

3.

Kurzawa-Zgiet MajaC6

4.

Kurdyk EmiliaC4

5.

Hylewska Milenakl. II C4

6.

Chróstek Kingakl. II C4

 

Trąbka

 

1.

Walęcki JakubC4

2.

Budka KamilC4

3.

Sikora MajaC4

4.

Petrol NikolaC4

5.

Dziedzic AnnaC4

 

Waltornia

 

1.Jakóbek TymoteuszC6

2.

Mielcarek JulianC4

 

 

Lista rezerwowych

 

1.

Matuszewski Antoniakordeon

2.

Leśniewska Zofiafortepian

3.

Olejniczak Lenafortepian

4.

Zawadzki Antonigitara

5.

Tomczyk Mariannaobój

6.

Chmielewski Aleksanderperkusja

7.

Sobczak Maksymilianskrzypce

 

* C4, C6 – cykl czteroletni, cykl sześcioletni

 

Lista przyjętych do Szkoły Muzycznej II st.

AKORDEON

  1. Michalczyk Mikołaj
  2. Krzeszewski Miłosz
  3. Nogaj Piotr

 

ALTÓWKA

  1. Przybył Małgorzata

 

FLET

  1. Janelt Lena
  2. Kubiak Marcin
  3. Kasprzak Aleksandra kl. VI

 

FORTEPIAN

  1. Zaczykiewicz Anna
  2. Hiller Matylda
  3. Jaźwiec Zofia
  4. Stradomski Michał
  5. Szczapińska Wiktoria
  6. Musiał Natasza

 

KONTRABAS

  1. Stańczak Julia

 

OBÓJ

  1. Kruk Antonina
  2. Ballion Wiktoria

 

PERKUSJA

  1. Marek Michał

 

RYTMIKA

  1. Doktór Zuzanna

 

SAKSOFON

 

  1. Piekarska Wiktoria
  2. Rudczak Jan

 

SKRZYPCE

  1. Lis Maja
  2. Bronowska Martyna
  3. Pacewicz Maja
  4. Kamińska Zofia

 

  ŚPIEW

  1. Maleta Barbara
  2. Margiela Oliwia

 

TRĄBKA

  1. Wojnarowicz Jakub kl. II

 

WALTORNIA

  1. Łuczak Przemysław

 

LISTA REZERWOWA

  1. Korkosz Oliwier – trąbka

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: