Warsztaty wiolonczelowe (25-XI-2013)


STRONA GŁÓWNA - WARSZTATY -  

W poniedziałek 25 listopada 2013 r. w sali kameralnej odbyły się warsztaty wiolonczelowe prowadzone przez prof. Urszulę Marciniec – Mazur z Akademii Muzycznej we Wrocławiu. W warsztatach brali udział uczniowie z naszej szkoły jak również z innych szkół: ZSM w Ostrowie Wlkp. i PSM I st. w Turku. Dla niektórych wiolonczelistów było to pierwsze spotkanie z innym nauczycielem. Niepewność, która na początku lekcji się pojawiła szybko ustępowała i kontakt zawsze został nawiązany.

Uczniowie uczestniczyli czynnie i biernie w całych warsztatach na zakończenie których, odbył się koncert kameralny w wykonaniu nauczycieli z naszej szkoły – mgr Doroty Szczepaniak i mgr Roberta Adamczaka oraz pedagogów prowadzących warsztaty: wiolonczelowe i z kameralistyki fortepianowej – prof. Anny Gągoli i prof. Urszuli Marciniec –Mazur.

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: