Stowarzyszenie „TRYTON”


Stowarzyszenie na rzecz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Kaliszu TRYTON działa od roku 2009.Organizacja ta powstała przede wszystkim w celu rozszerzenia działalności naszej szkoły, a także aby pomóc jej uczniom i nauczycielom w realizacji szeroko pojętych działań artystycznych. W ramach swojej działalności TRYTON prowadzi zajęcia edukacyjne, organizuje koncerty i warsztaty, współfinansuje uczestnictwo najzdolniejszych uczniów naszej szkoły w konkursach i przeglądach, wspomaga działalność artystyczną swoich członków. Jest także organizatorem cyklicznej imprezy kulturalnej, odbywającej się rokrocznie w naszym mieście, pod nazwą Kaliskie Forum Organowe.

W 2017 r. odbyły się nowe wybory zarządu. Obecnie działalnością TRYTONU kieruje Zarząd w składzie:

 • Mirosław Skowroński – prezes
 • Małgorzata Biniek   – wiceprezes
 • Jacek Piekielny – skarbnik
 • Beata Dobak – sekretarz
 • Wojciech Musiał – członek zarządu

Oferta edukacyjna Stowarzyszenia TRYTON

 Zapraszamy do nauki w TRYTONIE każdego: od bardzo małych dzieci (2 – 3 lata) poprzez dzieci starsze, młodzież, aż po osoby dorosłe, bez limitu wieku, które chcą doskonalić swoje umiejętności gry na wybranym instrumencie, bądź śpiewu.
Proponujemy następujące rodzaje zajęć:
 • zajęcia umuzykalniające (grupowe) dla dzieci 3 – 4-letnich i 5 – 6-letnich – odbywające się 2 razy w tygodniu – koszt udziału w zajęciach – 70 zl./mies.  lub raz w tygodniu – 40 zl./mies.
 • zajęcia indywidualne gry na instrumencie (45min./tyg.) – 160 zł./mies, (30min./tyg.) – 130 zł./mies. Uczymy gry na takich instrumentach jak: fortepian, organy, akordeon, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara klasyczna, gitara elektryczna, flet poprzeczny,  obój, klarnet, fagot, saksofon, tuba, puzon, waltornia, trąbka, perkusja.
 • zajęcia śpiewu estradowego lub klasycznego – 160 zł./mies. 

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 785 50 55 77 (p. Mirosław Skowroński).

Numer rachunku bankowego:

ALIOR BANK 

05 2490 0005 0000 4500 2240 6803

1 dla Trytonu

Nadchodzące wydarzenia

 1. V Międzyszkolny Koncert Pianistyczny

  10 maja @ 16:30 - 18:00

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: