Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025


STRONA GŁÓWNA - AKTUALNOŚCI -  

Informujemy, że 1 marca ruszy rekrutacja kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Malcera w Kaliszu na rok szkolny 2024/2025. Poniżej można pobrać kwestionariusze dla kandydatów oraz zapoznać się z regulaminem rekrutacji. Kandydaci do szkoły I stopnia mogą składać dokumenty do 9 maja, a w przypadku szkoły II stopnia termin został wyznaczony do 7 czerwca.

Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły lub drogą elektroniczną wysyłając ich skan na adres sekretariat.muzyczna@wp.pl.

Drzwi otwarte 

18 kwietnia, godz. 16:00 – 19:00

Wszyscy kandydaci zobowiązani są do dostarczenia zaświadczenia lekarskiego od lekarza rodzinnego oraz zgód według załączonego do wniosku wzoru.

Badanie przydatności kandydatów do nauki w PSM I st. odbędzie się w dniach 10-11 maja, z kolei egzamin wstępny do PSM II st. odbędzie się 8 czerwca 2024 roku.

Zakresy wiadomości i umiejętności dla kandydatów do klas wyższych niż pierwsza w zakresie wiadomości i umiejętności ogólnomuzycznych, jak i gry na instrumencie dla danej klasy dostępny jest w sekretariackie szkoły.

W razie pytań dotyczących rekrutacji lub organizacji zajęć, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 pod numerem telefonu: 62 757 16 86. 

Plik Wniosek rekrutacja PSM I st. (183.0 KiB)

Plik Wniosek rekrutacja PSM II st. (182.0 KiB)

 

 

Obserwuj nas na Facebooku


Państwowa Szkoła Muzyczka w Kaliszu

Obserwuj Nas: